24 hodinový stolnotenisový maratón

TURNAJ SA ODKLADÁ!!!

Vážení občania, 27. marca od 14.00 hod. sa bude konať už 10. ročník 24-hodinového stolnotenisového maratónu v priestoroch mestského športového štadiónu v Žarnovici v budove Strediska paralympíjskej prípravy.

Výťažok z podujatia bude venovaný 7 ročnej Lenke Repiskej z našej obce, ktorá statočne bojuje so zdravotnými ťažkosťami. Ak by ste chceli finančne podporiť našu malú statočnú žiačku, ktorá nastupuje v septembri do prvého ročníka, tak to môžete urobiť aj na obecnom úrade v Hrabičove, kde bude pripravená pokladnička.

Prosím príďte a podporte toto úžasné podujatie organizované Športovým klubom Žarnovica pod záštitou viceprimátorky mesta Žarnovice Ing. Aleny Kazimírovej.

Vopred Vám ďakuje Lenka Repiská

Ján Adámik, starosta obce

TURNAJ SA ODKLADÁ!!!

Vážení občania, 27. marca od 14.00 hod. sa bude konať už 10. ročník 24-hodinového stolnotenisového maratónu v priestoroch mestského športového štadiónu v Žarnovici v budove Strediska paralympíjskej prípravy.

Výťažok z podujatia bude venovaný 7 ročnej Lenke Repiskej z našej obce, ktorá statočne bojuje so zdravotnými ťažkosťami. Ak by ste chceli finančne podporiť našu malú statočnú žiačku, ktorá nastupuje v septembri do prvého ročníka, tak to môžete urobiť aj na obecnom úrade v Hrabičove, kde bude pripravená pokladnička.

Prosím príďte a podporte toto úžasné podujatie organizované Športovým klubom Žarnovica pod záštitou viceprimátorky mesta Žarnovice Ing. Aleny Kazimírovej.

Vopred Vám ďakuje Lenka Repiská

Ján Adámik, starosta obce